2016

Czas na z zmiany

Czas na z zmiany

Cze 22, 2016


Mieszkając w domu kilka lat pragniemy często coś zmienić w ogólnym wystroju. Często urządzamy dom pod wpływem jakiejś przejściowej mody lub robimy nieprzemyślane zakupy, których później żałujemy. Na szczęście wystrój mieszkania zawsze można zmienić, przemalowanie ścian to żaden problem, tak samo, jak wymiana mebli czy podłogi. Jeśli decydujemy się na remont mieszkania zazwyczaj zaczynamy od wymiany podłogi. Stare płytki wymieniamy a nowe, bardziej uniwersalne, do wyboru jest obecnie mnóstwo rodzajów, kolorów oraz wzorów płytek.

Oczywiście skuwanie starych płytek narobi trochę bałaganu, ale niech nas to nie powstrzymuje przed decyzja o remoncie, każde mieszkanie po odświeżeniu wyglądać będzie o wile lepiej. Wymian podłogi to nie koniec, jeśli czujemy, że obecne kolory na ścianach nam się znudziły, wyblakły lub są zabrudzone przemalujmy je. Na rynku budowlanym jest wiele świetnych farb, które są odporne na zabrudzenia, ścieranie oraz wyblaknięcie. Wybierzmy więc kolor, który najbardziej nam odpowiada i szybko zmieńmy wygląd pokoju. Wymiana mebli to niemal kluczowy element związany z remontem mieszkania. Stare meble mogą być niefunkcjonalne lub po prostu przestały nam się podobać.

Wybór mebli jest ogromny, możemy wybrać styl, który będzie pasował do naszego mieszkaniu, kierujmy się także funkcjonalnością oraz patrzmy, aby były wykonane solidnie, jest to w końcu zakup na kolejne kilka lat. Odpowiednimi meblami będą regały jezdne, które z łatwością można przesuwać bez obawy o porysowana podłogę. Takie regały jezdne idealnie nadadzą się zwłaszcza do gabinetu oraz pokoju dziecięcego, gdzie jak wiadomo szybko trzeba robić przemeblowania. Regały są uniwersalne, skonstruowane są tak, aby pomieścić, jak najwięcej przedmiotów bez zajmowania dużej przestrzeni. Nie tylko meble i kolor ścian jest ważny, jeśli chcemy stworzyć odpowiedni nastrój w domu powinniśmy zadbać o odpowiednie oświetlenie wnętrz. Dzięki dobremu oświetleniu nie będziemy mieć problemu nawet w ciemnych pomieszczeniach. Wybierzmy więc żyrandol, który rozświetli nasz dom.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *